Data: Poniedziałek, 27 Marca 2023 roku. Do końca roku zostało 280 dni.
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Ernest, Ernestyn, Jan, Lidia, Rościmir, Rupert
ul.Warecka 19, 26-660 Jedlińsk      

e-mail: jedlinsk@jedlinsk.pl

tel. fax: (48) 32-13-021

.:. MENU .:.

  


 

 

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy

.:. WYŚLIJ SMS .:.
Wybierz bramkę:
IDEA
PLUS GSM
ERA GSM
 
.:. POGODA .:.
Zobacz jaka dziś jest pogoda w najbliższym mieście-Radomiu
 

.:. PORTALE .:.
Startuj z nami   


  28 czerwca 2014 r. w warszawskim hotelu Gromada, podczas Wielkiej Gali „25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności”, którą poprowadzili Maria Niklińska i Krzysztof Ibisz, odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom IV edycji Projektu „RZETELNI”.

  Podczas Gali wójt gminy Jedlińsk Wojciech Walczak odebrał dwa certyfikaty: Rzetelny Samorząd oraz Rzetelny Menedżer. Jest to już drugi raz, kiedy Gmina Jedlińsk otrzymuje certyfikat dla rzetelnego samorządu. Jednak w tym roku jest to certyfikat ogólnopolski, a nie mazowiecki jak w ubiegłym roku. Natomiast certyfikat Rzetelny Menedżer został nadany Wojciechowi Walczakowi po raz pierwszy.
 

Kliknij aby powiększyć
 

  Projekt „RZETELNI” to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję czterech kluczowych obszarów: przedsiębiorczości, samorządów, medycyny oraz instytucji. Jego Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolski bądź europejskim.

  Certyfikaty te w zależności od prowadzonej działalności zostały podzielone na następujące obszary:

  • Rzetelni w Biznesie

  • Rzetelni w Ochronie Zdrowia

  • Rzetelny Samorząd

  • Rzetelna Instytucja

  • Rzetelny Menedżer

  • Rzetelny Pracodawca

   W tym roku Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych, instytucji współpracujących oraz współorganizatorów, kolejny raz wyłoniła Laureatów Projektu „Rzetelni”. Nagrodzeni Certyfikatami to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników. Są to także podmioty, które świadome praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonują, podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. Organizatorami Programu są Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług, oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o., natomiast poparcie dla inicjatywy wyrażają Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
  

(dodano: 01.07.2014)

Copyright by Gmina Jedlińsk - Wszystkie prawa zastrzeżone
Zoptymalizowano dla min.: 800x600 16M, MSIE 4+.